ПОРЯДОК ТА СПОСОБИ ОПЛАТИ

Звертаємо увагу, що згідно Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» від 10 січня 2002року №2918-ІІІ та Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24 червня 2004року №1875-ІV,споживачі питної води зобов'язані своєчасно вносити плату за використану питну воду відповідно до встановлених тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 розрахунковим періодом для оплати послуг є календарний місяць. Плата за послуги повинна вноситись не пізніше 10 числа місяця, що настає за розрахунковим.

В разі встановлення приладів обліку плата за надані послуги вноситься споживачем відповідно до показань приладів обліку води. В разі їх відсутності згідно затверджених норм.

КП «Павлоградводоканал» пропонує своїм споживачам ряд можливостей здійснення своєчасної та швидкої оплати за послуги водопостачання та водовідведення:

  • Прийом готівки в касі КП «Павлоградводоканал»
  • Через сайт КП «Павлоградводоканал»
  • Через Комунальный портал КП «МИРАЦ»
  • За допомогою терміналів інтернет–банкінгів (ПАТ КБ «Приватбанк»,АТ «Ощадбанк», ПАТ «Райффайзен банк Аваль» тощо)
  • У відділеннях банків

РЕКВІЗІТИ ПІДПРИЄМСТВА ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ
Р/P UA503054820000037397020219449
КОД ЄДРПОУ 09305480

РЕСТРУКТУРІЗАЦІЯ БОРГУ

На підставі норм Закону України «Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію» від 20 лютого 2003 року № 554-IV, КП «Павлоградводоканал» укладає з населенням міста договори про реструктуризацію існуючої суми боргу за умови своєчасної сплати поточних платежів.

Так, відповідно до ст. 1 даного Закону заборгованість з оплати комунальних послуг (в т.ч. за послуги водопостачання та водовідведення) наймачів житлових приміщень та власників житлових будинків або квартир реструктуризується на термін до 60 місяців залежно від суми боргу та рівня доходів громадян на дату реструктуризації.

Для укладення договору про реструктуризацію заборгованості,Абоненту необхідно звернутись в бухгалтерію КП «Павлоградводоканал» за адресою вул.Дніпровська, 41А (1поверх) і надати наступні документи:

  • оригінал та копію паспорта власника;
  • оригінал та копію ідентифікаційного коду власника.