26.06.2026 08:06 - ​Шановні мешканці міста Павлоград!

КП «Павлоградводоканал» повідомляє, що у зв’язку з проведенням хлорування мережі водопостачання по вул. Повстання та прилеглих вулиць з 10-00 год. 26.06.2026р. по 27.06.2026р. включно вода в мережі буде подаватися з підвищеним вмістом хлору.

Просимо мешканців даних районів воду з підвищеним запахом хлору не вживати для питних потреб та приготування їжі.