Запит на інформацію

Відповідно до Закону України « Про доступ до публічної інформації», який визначає порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що становить суспільний інтерес, та з метою спрощення процедури оформлення письмових запитів, КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» приймає запити на інформацію за адресою: 51400, м. Павлоград, вул.Дніпровська, 41А, тел. (0563) 20-25-15, електронна адреса: Pavlogradvodokanal@meta.ua (з поміткою – запит на інформацію).

Зразок форми запиту на інформацію
ЗАПИТ

на інформацію

Кому 

КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ»

Прізвище, ім’я по батькові,домашня адреса запитувача 

Вид, назва, реквізити чи зміст документа, до якого Ви хотіли отримати доступ 

Або 

Я хотів би отримати доступ до інформації про… 

Прошу надати мені відповідь у визначений законом термін

 

Поштою, Факсом, електронною поштою,в усній формі(підкреслити обрану категорію)

Контактний телефон

 

Дата запиту, підпис

 

Зразок - Завантажити

Запит надсилається на юридичну адресу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» поштою, електронною поштою, факсом. Запит розглядається у строки, визначені ст.. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» П.І.Б. фізичної особи, назва юридичної особи.

Інструкція з подачі запитів на інформацію

  1. Подача запиту на інформацію може бути індивідуальною або колективною.
  2. Запити подаються в усній, письмовій та інших формах (визначених Законом та на вибір запитувача) на юридичну адресу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ»:
    • поштою;
    • факсом;
    • телефоном;
    • електронною поштою.
  3. Запит на інформацію повинен містити:

    - ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку;
    -​ загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
    - підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Пільги

Для реалізації права на оплату житлово-комунальних послуг з врахуванням пільг споживач зобов'язаний реєструватися в Єдиному державному автоматизованому реєстрі відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 січня 2003 року №117.

Для цього, пільговику необхідно звернутися в районне управління праці і соціального захисту населення за місцем проживання.

Для отримання послуг водопостачання та водовідведення з урахуванням пільг споживач, у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. № 630, зобов’язаний звернутись до районної дільниці КП «Павлоградводоканал» для оформлення заяви встановленого зразку про обробку персональних даних та отримання послуг з урахуванням пільг.

До заяви додається (завірена особистим підписом пільговика):

  • Копія паспорту пільговика.
  • Копія ідентифікаційного коду пільговика.
  • Копія пільгового посвідчення.
  • Довідка про склад сім'ї з зазначенням ступеню споріднення зареєстрованих абонентів.

Нарахування за послуги водопостачання та водовідведення з врахуванням пільг, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005г. №630, виконуються з дати подання документів, що підтверджують право на пільгу.

Оформлення субсидії

Субсидія - це допомога на оплату житлово - комунальних послуг. Розмір субсидії - це частина вартості житлово- комунальних послуг, яка відшкодовується державою.

Субсидія призначається на послуги в об’ємі так званої «соціальної норми споживання», незалежно від фактично спожитих об’ємів.

Для оформлення державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити Заяву та Декларацію.

Завантажити зразок

Готові документи можна:

  • самостійно подати до управління соціального захисту населення Павлоградської міської ради;
  • надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання;
  • відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті "http://subsidii.mlsp.gov.ua")

За призначенням субсидії може звернутися будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб. Не має значення, на кого відкриті особові рахунки в організаціях.

Якщо власник особового рахунку не зареєстрований у житловому приміщенні, або тимчасово в ньому не проживає, звернутися за призначенням субсидії може будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні.

Якщо сім’я мешкає в орендованому житловому приміщенні, то такі сім’ї також можуть отримати субсидію, якщо згідно із договором оренди вони оплачують послуги, хоча особові рахунки залишаються оформленими на власника житла.

Згідно із новою постановою, якщо особи, зареєстровані у житловому приміщені, сплачують за житлово-комунальні послуги на розділені особові рахунки, субсидія може призначатися окремо за розділеними особовими рахунками.

Згідно п.15 "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій…", затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.11.1995 № 848 зі змінами: громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов'язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша ніж обов'язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість.