ВАКАНСІЇ

Вакансії КП «Павлоградводоканал»

№ п/п Професія (посада)
1.

 Фахівець зі збуту
 Обов’язки:
 Забезпечує якісну роботу служби збуту, контролює отримання платежів за наданні послуги, організовує роботу з повірки лічильників та пошуку несанкціонованого відбору води з мереж.

2.

 Електрогазозварник дільниці
 Обов’язки:
 Виробляти ручне дугове зварювання складних деталей, вузлів конструкцій та трубопроводів. Виробляти кисневе різання складних деталей. Робити наплавку різними металами.

3.

 Слюсар аварійно-відновлювальних робіт ділянки №1.№2 (експлуатація мереж водопроводу, каналізації)
 Обов’язки:
 Виконувати роботи з ремонту водопровідних та каналізаційних мереж. Встановлює і замінює фасонні частини і арматуру на діючих мережах і магістралях.

4.

 Слюсар – ремонтник дільниці
 Обов’язки:
 Виконання ремонту, регулювання та випробування середньої складності устаткування, агрегатів та машин. Слюсарна обробка деталей. Виконання стропальних робіт. Приймання участі у капітальному ремонті обладнання, трубопровідної арматури.

5

 Електромонтер з ремонту та обслуговуванню електрообладнання
 Обов’язки:
 Обслуговування та ремонт електрообладнання до та понад 1кВ (трансформаторних підстанцій, розподільчих пристроїв, пускорегулюючі апаратури, кабельних та повітряних лінії, електродвигунів). Виконувати ремонт та виявляти несправності електрообладнання. Виконувати заходи, спрямовані на підвищення надійності електрообладнання, яке обслуговується в підрозділах підприємства, брати участь у ліквідації аварій електрообладнання, їх наслідків.

6.

 Водій автотранспортних засобів
 Обов’язки:
 Керувати легковими, вантажними автомобілями. Оформляти шляхові документи. Виявляти та усувати несправності в роботі автомобіля.


Дні прийому з понеділка по п’ятницю з 7.30 до 16.30 години
(обідня перерва – з 11.30 до 12.30 години).

Контактний телефон відділу кадрів: 066-11-36-421