ПУБЛІЧНА ІНФОРМАЦІЯ

Ліцензія - Завантажити Завантажити

ВИПИСКА з Єдиного державного реєстра юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань -

Сторінка 1 - Завантажити


Сторінка 2 - Завантажити

16 липня 2021р.

Протокол №1 проведення відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022рік.

Протокол №2 проведення відкритого обговорення проекту Плану розвитку Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022-2026рік.2 липня 2021р.

Зауваження та пропозиції до Інвестиційної програми на 2022 рік

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 15 липня 2021 року приймаються зауваження та пропозиції до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022р.» та проекту Плану розвитку Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022-2026роки».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо–технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865.

Для перегляду та скачування додаток №5 проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022р.» та додаток №4 - проект Плану розвитку Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022-2026роки».


В.о. директора КП «Павлоградводоканал»           А.І.Душа2 липня 2021р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 16 липня 2021 року о 10:30 за адресою КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022р.» та проекту Плану розвитку Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022-2026роки».

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022р.» та проекту Плану розвитку Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022-2026роки» відбудеться онлайн на платформі Zoom, шляхом проведення онлайн трансляції.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти.

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо– технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net.

ДДля перегляду та скачування додаток №5 проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022р.» та додаток №4 - проект Плану розвитку Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2022-2026роки».


В.о. директора КП «Павлоградводоканал»           А.І.Душа16 березня 2021р.

Протокол відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік

Протокол - Переглянути / Завантажити

Додаток 3 - Переглянути / Завантажити

Додаток 4 - Переглянути / Завантажити9 січня 2021р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення проекту постанови про схвалення ІП на 2021рік

Оприлюднюється проєкт постанови щодо схвалення Інвестиційної програми КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 03 березня 2021 року, схвалено проєкт постанови «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30 червня 2017 року № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік» за місцем надання послуг.

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритих обговорень Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет Перейти.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 15 березня 2021 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 204-19-00.

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік» відбудеться 16 березня 2021 року о 10:00 год у приміщенні КП «Павлоградводоканал», за адресою: вул. Дніпровська, 41 А, м. Павлоград, Дніпропетровська область, з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів Українивід 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 15 березня 2021 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Відділ Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області, вул. Володимира Мономаха, 17 А, м. Дніпро, 49000, e-mail: energo.dp@newline.net.ua , а копії investvoda@gmail.com .13 січня 2021р.

Протокол відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік

Переглянути / Завантажити30 грудня 2020р.

Порядок проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 13 січня 2021 року приймаються зауваження та пропозиції до проєкту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо–технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865.

Для перегляду та скачування додаток №4 до проєкту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.»30 грудня 2020р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 13 січня 2021 року о 10:00 за адресою КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.»

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проєкту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.» відбудеться онлайн на платформі Zoom, шляхом проведення онлайн трансляції.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти.

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо– технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net13 жовтня 2020р.

Протокол відкритого обговорення проекту змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2021 рік

Переглянути / Завантажити16 вересня 2020р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 30 вересня 2020 року о 10:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.»

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо– технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Директор КП «Павлоградводоканал»        О.С.Карпець

Для перегляду та скачування додаток №4 проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.».16 вересня 2020р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 29 вересня 2020 року приймаються зауваження та пропозиції до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо–технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865.

Для перегляду та скачування додаток №4 до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2021р.»

Директор КП «Павлоградводоканал»        О.С.Карпець1 березня 2021р.

Звіт про виконання Інвестиційної програми 2020р.

Звіт - Переглянути / Завантажити

Додаток - Переглянути / Завантажити22 жовтня 2020р.

Протокол №2 проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

Переглянути / Завантажити13 жовтня 2020р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 20 жовтня 2020 року о 10:00 за адресою КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік».

Враховуючи обмеження на зібрання людей, через заходи зі стримування розповсюдження COVID-19, відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік» відбудеться онлайн на платформі Zoom, шляхом проведення онлайн трансляції.

Для отримання посилання на трансляцію відкритого обговорення необхідно подати заявку із зазначенням в ній прізвища, ім’я та по батькові, адреси проживання, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти.

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо– технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net13 жовтня 2020р.

Оприлюднюється проєкт постанови щодо схвалення змін до Інвестиційної програми КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 13 жовтня 2020 року, схвалено проєкт постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проєктів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30 червня 2017 № 866, НКРЕКП повідомляє про проведення відкритого обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік» за місцем надання послуг.

Проєкт постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення змін до Інвестиційної програми КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному вебсайті НКРЕКП в мережі Інтернет.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 19 жовтня 2020 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-72.

Відкрите обговорення проєкту постанови НКРЕКП «Про схвалення змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік» відбудеться 20 жовтня 2020 року о 10:00 у приміщенні КП «Павлоградське ВУВКГ», за адресою: вул. Дніпровська, 41 А, м. Павлоград, Дніпропетровська область з дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Заявки для участі у відкритому обговоренні проєкту рішення НКРЕКП приймаються до 19 жовтня 2020 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області: вул. Володимира Мономаха, 17 А, м. Дніпро, 49000, e-mail: energo.dp@newline.net.ua, а копії investvoda@gmail.com2 липня 2020р.

Протокол відкритого обговорення проекту змін до Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

Переглянути / Завантажити16 червня 2020р.

Зауваження та пропозиції до інвестиційної програми 2019 - 2020

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 01 липня 2020 року приймаються зауваження та пропозиції щодо внесення змін до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо–економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865.

Для перегляду та скачування додаток №4 до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р. зміни»

В.о. директора КП «Павлоградводоканал»      В.М.Зайцев16 червня 2020р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 02 липня 2020 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту змін до Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.»

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо–економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 0669315865, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Для перегляду та скачування додаток №4 проекту змін Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.».

В.о. директора КП «Павлоградводоканал»      В.М.Зайцев19 лютого 2020р.

Постанова про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

Переглянути / Завантажити3 січня 2020р.

Протокол проведення відкритого проекту постанови НКРЕКП про схвалення Інвестиційної програми КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

Переглянути / Завантажити20 грудня 2019р.

Інвестиційна програма на 2020 рік

Оприлюднюється проект постанови щодо схвалення Інвестиційної програми КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

Переглянути / Завантажити


Проект постанови щодо схвалення Інвестиційної програми КП «ПАВЛОГРАДСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА» ПАВЛОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ на 2020 рік

Переглянути / Завантажити23 вересня 2019р.

Протокол №1 прведення відкритого обговорення пректу Інвестиційної програми - 2020р.

Переглянути / Завантажити09 вересня 2019р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 23 вересня 2019 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.»

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо – економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 066-931-58-65,, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Для перегляду та скачування додаток №4 проекту змін Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.».09 вересня 2019р.

Зауваження та пропозиції до Інвестиційної програми 2019р.-2020р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 23 вересня 2019 року приймаються зауваження та пропозиції до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо–економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 066-931-58-65

Для перегляду та скачування додаток №4 проекту змін Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2020р.».23 лютого 2020р.

Звіт про виконання Інвестиційної програми 2019р.

Звіт - Переглянути / Завантажити

Додаток - Переглянути / ЗавантажитиПостанова №2843 2019р.

20 грудня 2019р.

Переглянути / ЗавантажитиПротокол №3 відкритих обговореня проекту постанови НКРЕКП- 2019р.

03 грудня 2019р.

Переглянути / ЗавантажитиПротокол №2 відкритих обговорень змін до інвестиційної програми - 2019р.

23 серпня 2019р.

Переглянути / Завантажити06 серпня 2019р.

Оголошення про проведення відкритого обговорення

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 21 серпня 2019 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту змін до Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.»

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо – економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 050-450-36-42, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Для перегляду та скачування додаток №4 проекту змін Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.».Зауваження та пропозиції до інвестиційної програми 2019р.-2020р.

06 серпня 2019р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 20 серпня 2019 року приймаються зауваження та пропозиції до проекту змін «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо – економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 050-450-36-42.

Для перегляду та скачування додаток №4 до проекту змін «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.»Протокол відкритих обговорень змін до інвестиційної програми - 2019р.

12 липня 2019р.

Переглянути / ЗавантажитиОголошення про проведення відкритого обговорення.

27 червня 2019р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 12 липня 2019 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту змін до Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.- 2020р.»

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо – економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 050-450-36-42, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Для перегляду та скачування додаток №3, №4 проекту змін Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.-2020р.».

Додаток 3 2019р.-2020р.

Додаток 4 2019р.

Додаток 4 2020р.27 червня 2019р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 11 липня 2019 року приймаються зауваження та пропозиції до проекту змін «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р-2020р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до заступника начальника виробничо – економічної служби КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 050-450-36-42.

Для перегляду та скачування додаток №3, №4 до проекту змін «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.-2020р.»

Додаток 3 2019р.-2020р.

Додаток 4 2019р.

Додаток 4 2020р.5 червня 2019р.

Протокол №2 проведення відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.29 січня 2019р.

Протокол проведення відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.- 2020р.Оголошення про проведення відкритого обговорення.

15 січня 2019р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 29 січня 2019 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.- 2020р.»

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до провідного інженера виробничо-технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 050-450-36-42, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Для перегляду та скачування додаток №3, №4 проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.-2020р.».


Директор КП «Павлоградводоканал»    О.С.Карпець


Додаток 3 2019р.-2020р.

Додаток 4 2019р.

Додаток 4 2020р.Зауваження та пропозиції до ІП 2019р.-2020р.

15 січня 2019р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 29 січня 2019 року приймаються зауваження та пропозиції до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р-2020р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до провідного інженера виробничо-технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Артеменко Марини за телефоном 050-450-36-42.

Для перегляду та скачування додаток №3, №4 до проекту «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2019р.-2020р.»


Директор КП «Павлоградводоканал»    О.С.Карпець


Додаток 3 2019р.-2020р.

Додаток 4 2019р.

Додаток 4 2020р.Звіт про виконання інвестиційної программи з централізованного водопостачання та водовідведення за 12 місяців 2018 року

28 лютого 2019р.

Звіт 2018


Форма звітності 2018Зміни до інвестиційної програми

6 листопада 2018р.

Протокол №6 від 06.11.2018р. зміни до ІП 2018р.Оголошення про проведення відкритого обговорення

22 жовтня 2018р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 06 листопада 2018 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення внесення змін до Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018р.».

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо-технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Віктора Ярощука за телефоном 050-450-36-42, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net.

Для перегляду та скачування : Додаток 4. Річний Інвестиційний план на 2018 рік (зміни ) КП «Павлоградводоканал»28 червня 2018р.

Протокол №5 відкритого обговорення проекту рішення НКРЕКП

Постанова № 606

Додаток 4 до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведенняОголошення про проект постанови щодо схвалення Інвестиційної програми на 2018рік.

03 квітня 2018р.

На засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що проводилося у формі відкритого слухання 20 березня 2018 року, схвалено проект постанови «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018 рік».

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, НКРЕКП повідомляє щодо проведення відкритого обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018 рік» за місцем надання послуг.

Проект постанови НКРЕКП разом з протоколом відкритого обговорення Інвестиційної програми КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018 рік та обгрунтовуючими матеріалами, для прийняття рішення, оприлюднюється з метою одержання зауважень і пропозицій шляхом розміщення на офіційному веб-сайті НКРЕКП в мережі Інтернет Перейти

Зауваження та пропозиції до оприлюднених матеріалів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 4 травня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вул. Смоленська,19, м. Київ, 03057; e-mail: investvoda@gmail.com контактна особа: Демчишин Світлана Валеріївна, тел. (044) 207-19-18.

Відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018 рік» відбудеться 8 травня 2018 року о 14:00 у приміщенні КП «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради вул. Дніпровська, 41 а, м. Павлоград.

Заявки для участі у відкритому обговоренні проекту рішення НКРЕКП приймаються до 4 травня 2018 року в письмовому та/або електронному вигляді за адресою: Управління Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у Дніпропетровській області вул. Володимира Мономаха, 17 а, м. Дніпро, 49000, e-mail: energo.dp@newline.net.ua, а копії investvoda@gmail.com .Оголошення про проведення відкритого обговорення

08 лютого 2018р.

06 лютого 2018 року в приміщені КП «Павлоградводоканал» відбулось відкрите обговорення проектів постанов НКРЕКП від 28.12.2017 року «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16 червня 2016 року №1141» та «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26 листопада 2015 року №2868» щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2018 рік.

На відкритому обговоренні були присутні представники місцевих органів самоврядування, управління НКРЕКП у Дніпропетровській області, представники громадських об’єднань, активісти, представники ОСББ, журналісти ЗМІ та споживачі послуг КП «Павлоградводоканал».

В результаті відкритого обговорення громада міста не підтримала проекти Постанов НКРЕКП від 28.12.2017 року.

Додаток – Протокол відкритого обговорення від 06.02.2018 року.06 лютого 2018р.

ПРОТОКОЛ №4


Відкритого обговорення проекту Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради (скорочено – КП «Павлоградводоканал») на 2018рік.ОГОЛОШЕННЯ

04 січня 2018р.

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що до 19 січня 2018 року приймаються зауваження та пропозиції до «Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018р.».

Зауваження та пропозиції приймаються за адресою: м. Павлоград вул. Дніпровська,41а. За додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо-технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Віктора Ярощука за телефоном 050-450-36-42.

Для перегляду та скачування : «Інвестиційна програма Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2018р.»:

Для ознайомлення:

-Додаток 4
-Додаток 5
-Додаток 6

16 квітня 2018р.

Звітні розрахункові дані про виконання інвестиційної програми ліцензіата у сфері централізованого водопостачання та/або водовідведення за 2017рік.

Додаток 13

Звіт про виконання інвестиційної програми з централізованого водопостачання та водовідведення за 12місяців 2017р.

Додаток 28

ОГОЛОШЕННЯ

24 липня 2017р.

7 серпня відбудеться відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2017р.».

Відповідно до Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.06.2017 №866, інформуємо, що 7 серпня 2017 року о 14:30 на третьому поверсі в актовій залі КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» за адресою вул. Дніпровська,41а відбудеться відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно- каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2017р.».

Для попередньої реєстрації та за додатковою інформацією звертатись до начальника виробничо-технічного відділу КП «ПАВЛОГРАДВОДОКАНАЛ» Віктора Ярощука за телефоном 050-450-36-42, а також на електронну пошту pto-21@ukr.net

Для ознайомлення:

- Проект постанови НКРЕКП «Про схвалення Інвестиційної програми Комунального підприємства «Павлоградське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Павлоградської міської ради на 2017р.».

Фінансова звітність за 2019р

Аудиторський висновок до фінансової звітності за 2019р

Фінансова звітність 1-е півріччя 2019р

Аудиторський висновок до фінансової звітності за 2018р

Фінансова звітність 2018р

Фінансова звітність 2017р

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 14.05.2018р. (за тиждень - з 07.05.2018р. по 14.05.2018р.)

з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

85 593,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

77 033,00

3

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

7

1. МСЧ №15 пров. Плосконоса( ремонт засувки Д=100мм)

2. Теплопункт №1 ПЗТО(Д=150мм., хомут)

3. вул. Соборна,123 (заміна труби Д=50мм-5м., з’єднувальна муфта)

4. вул. Нова,6 (Д=150мм, хомут)

5. стадіон «Прометей»( зварювальні роботи)

6. вул. Кравченко,2а (Д=150мм, 2 хомути)

7. вул. Нова,6 (Д=150мм)

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

відключення від послуг водопостачання житлових будинків по вул. Нова,2,4,6, Д/з №5 з 0920-1150 10.05.2018р.

відключення від послуг водопостачання стадіону «Прометей» з 0920-1150 10.05.2018р.

без відключення від послуг водопостачання

відключення від послуг водопостачання житлових будинків по вул. Нова,2,4,10,28, КЕТБ «Західний» з 1130-1300 11.05.2018р.

Усунуто аварій на мережах водовідведення:

-

шт.

0

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

81

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об'єктах Водоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

КО-512, УАЗ,ГАЗ-66

од.

3

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

12

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

21

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

7

4

Чистка самопливних колекторів

км.

2,8

Дільниця очисних споруд:

- ревізія дренажного насосу НССО

- заміна насосу №15

- чистка зворотних клапанів НССО

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

1

1

2

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,1

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

5

3

Облаштування дощової каналізації від свердловини по вул. Дніпровська,119

шт.

1

4

Планова перевірка пожежних гідрантів

шт.

22

5

Ремонт свердловини питної води по вул. Дніпровська,366 б

шт.

1

6

Благоустрій територій після усунення аварійних ситуацій : вул. Паркова, вул. Преображенська, вул. Підгірна,1

шт.

3

КНС:

1

Благоустрій територій КНС (покіс трави)

шт.

8

2

КНС №31 чистка приймального відділення

шт.

1

3

КНС «В/ч» чистка насосу

шт.

1

4

КНС №3 монтаж засувки

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- обслуговування системи вентиляції хлораторної;

- ревізія хлорної лінії.

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 07.05.2018р. (за тиждень - з 30.04.2018р. по 07.05.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

84 336,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

75 902,00

3

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

3

1. вул. Сінна,7 (приватна врізка) (Д=20мм, хомут)

2. вул. Франко,48/2 (Д=150мм., хомут)

3. перехрестя вул. Преображенська

- вул. Паркова ( хомут)

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

Усунуто аварій на мережах водовідведення:

- пров. Дальній (порив напірного колектору Д=500мм, встановлено 2 хомути)

- вул. Ватутіна (порив напірного колектору)

шт.

2

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

83

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об'єктах Водоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

КО-512, ГАЗ-53

од.

2

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

15

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

25

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

8

4

Чистка самопливних колекторів

км.

3,4

Дільниця очисних споруд:

- промивка вторинного відстійника №3

- ревізія насосу на КНС№2

- чистка зворотних клапанів НССО

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

1

1

2

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,3

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

6

3

Облаштування дощової каналізації від свердловини по вул. Дніпровська,119

шт.

1

4

Планова перевірка пожежних гідрантів

шт.

75

5

Ремонт свердловини питної води по вул. Підгірна,20

шт.

1

6

Благоустрій територій після усунення аварійних ситуацій : вул. Верстатобудівників,14, вул. Дніпровська,565; вул. Поштова,8

шт.

3

КНС:

1

Благоустрій територій КНС

шт.

8

2

КНС «Т.Федорової» відкачка приймального відділення

шт.

1

3

КНС №4 монтаж насосу

шт.

1

4

КНС №3 чистка насосу

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- обслуговування системи вентиляції хлораторної;

- ревізія гребінки хлораторної.

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 30.04.2018р. (за тиждень - з 23.04.2018р. по 30.04.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

56 337,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

45 070,00

1

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

10

1. вул. Сташкова,22 (Д=100мм, хомут)

2. МСЧ №15 (Д=200мм)

3. КЕТБ «Західний» (Д=150мм, хомут)

4. вул. Степового фронту,50 (Д=89мм)

5. вул. Паркова, 1 (Д=150 мм, хомут)

6. вул. 35 Дивізії, 6 (стакан)

7. Гаражний кооператив «Дніпровець-2» (стакан)

8. Орджонікідзе, 51-а ( 2 хомута)

9. Вул. Подгорна, 48 ( 2 хомута)

10. Камера вул. Гагарина- Промислова ( Д=250)

без відключення від послуг водопостачання (в період планової зупинки водоводу «Дніпро Західний Донбас») відключення з 0135год. – 1000 (28.04.18р) вул.Паркова, вул. Комарова буд.8-9, вул.Карбишева. без відключень без відключень без відключень відключення з 2200 – 1320 год. (29.04.18р.) вул. Подгорна , буд. 40-48 без відключень

Усунуто аварій на мережах водовідведення:

-

шт.

0

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

79

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об'єктах Водоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

КО-512, ГАЗ-53

од.

2

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

18

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

28

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

7

4

Чистка самопливних колекторів

км.

3,2

Дільниця очисних споруд:

- чистка пісколовки

- ревізія повітродувки на НПС

- чистка клапанів НССО

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

1

1

4

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,1

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

8

3

Заміна засувок : вул. Комарова,13, вул. Західнодонбаська,11,15.

шт.

2

4

Заміна ПГ – ЗОШ №12

шт.

1

5

Ремонт колодязів: вул. Західнодонбаська,15, вул. Преображенська,5

шт.

2

6

вул. Репіна,57- благоустрій території

шт.

1

КНС:

1

ЗОШ №20 заміна засувки в камері (Д=400мм)

шт.

1

2

КНС №1а зварювальні роботи насосу №1

шт.

1

3

КНС «Ливмаш» ремонт полумуфти

шт.

1

4

КНС «В/ч» чистка приймального відділення

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- заміна підвищувального насосу;

- ревізія силового обладнання;

- ревізія насосу №4

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 23.04.2018р. (за тиждень - з 16.04.2018р. по 23.04.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

88191,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

79372,00

1

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

2

1. вул. Харківська,12 (Д=100мм, порив в колодязі)

2. вул. Степового фронту,20 (Д=50мм)

3. вул. Заводська,34 (заміна вводу Д=40мм)

відключення від послуг водопостачання житлових будинків на сел. «Хіммаш» з 1030-1500 17.04.2018р.

без відключення від послуг водопостачання

відключення від послуг водопостачання житлового будинку по вул. Заводська ,34 з 0835-1300 18.04.2018р.

Усунуто аварій на мережах водовідведення:

-

шт.

0

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

72

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об'єктах Водоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

КО-512, ГАЗ-53

од.

2

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

18

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

2,2

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

6

4

Чистка самопливних колекторів

км.

3,6

Дільниця очисних споруд:

- КНС№2 чистка приймального відділення

- ремонт первинного відстійника №1

- ревізія насосу на пісколовці №1

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

1

1

1

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,5

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

6

3

вул. Заводська,34- заміна вводу (труба ПЕ д=40мм)

м.

13,5

4

вул. Нова, 6, вул. Дніпровська,565 - ремонт свердловини

шт.

2

5

вул. Дніпровська,119 благоустрій території

шт.

1

КНС:

1

КНС №31 ремонт приймального відділення №2

шт.

1

2

КНС №4 (сел.18 Вересня) регулювання автоматики

шт.

1

3

КНС №3 чистка насосу

шт.

1

4

КНС «В/ч» чистка приймального відділення

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- ремонт вугільного складу

- хлорування

- обслуговування насосу №4

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 16.04.2018р. (за тиждень - з 09.04.2018р. по 16.04.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

85267,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

76740,00

1

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

5

- вул. Світла,10/1 (Д=89мм,вставка 1,8м)


- вул. 17 Вересня,20/1 (Д=100 мм,хомут)


- вул.17 Вересня,20/1 (Д=100мм, порив в колодязі)


- пров. Ушинського,6;4/2 (порив на приватній врізці )


- вул. Бориса Захави,125 (Д=50мм,хомут)

відключення від послуг водопостачання житлового будинку по вул. Світла,10/1 з 1020-1315 09.04.2018р.

відключення від послуг водопостачання житлових будинків по вул. 17 Вересня, вул. Товстого з 1415-1730 10.04.2018р.


відключення від послуг водопостачання житлових будинків по вул. 17 Вересня, вул. Товстого з 0700-1230 11.04.2018р.

відключення від послуг водопостачання житлових будинків по вул. Ушинського,6;4/2 (до усунення пориву на приватній врізці)


без відключення від послуг водопостачання

Усунуто аварій на мережах водовідведення:

- вул. Шосейна,2/4 (Д=400мм);

- ВОК «Молодість» (Д=300мм, хомут)

шт.

2

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

72

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об'єктах Водоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

КО-512

од.

1

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

21

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

2,4

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

4

4

Чистка самопливних колекторів

км.

3,2

Дільниця очисних споруд:

- ремонт трубопроводу сирого осаду

- чистка зворотних клапанів НССО

- ревізія пісколовки №1

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

1

3

1

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,8

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

7

3

вул. Дніпровська,565 – заміна вводу

м.

40

4

вул. Балашовська, 6- ремонт свердловини

шт.

1

5

вул. Дніпровська,565 благоустрій територій після усунення аварійних ситуацій

шт.

1

КНС:

1

КНС «РТС» ремонт дренажного насосу

шт.

1

2

КНС №5а,5,1 – відключення від системи опалення

шт.

3

3

КНС №3 чистка насосу

шт.

1

4

КНС «Паркова» монтаж автоматики

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- чистка системи вентиляції хлораторної

- обслуговування гребінки на хлораторній

- обслуговування насосу №4

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 06.04.2018р. (за тиждень - з 02.04.2018р. по 06.04.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

48339,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

43505,00

1

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

7

- вул. Верстатобудівників,20 (Д=200мм,

- вул. Репіна,34 (Д=25 мм,)

- вул. Харківська,15 (Д=100мм, синя муфта)

- вул. Нова,8 (Д=150мм, хомут)

- вул. Дніпровська,243 (Д=100мм)

- вул. Світла,10/1 (Д=100мм)

- вул. Центральна,46 (Д=200мм)

2 хомути)

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

відключення від послуг водопостачанняжитлових будинківповул. Харківська,15,74 вул. Гоголя,2з 1645-2110 21.02.2018р.

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

Усунуто аварій на мережах водовідведення

шт.

0

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

48

5

ТехобслуговуванняВНС

од.

2

6

ТехобслуговуванняКНС

од.

21

7

ТехобслуговуванняПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальнихнасосів (на об'єктахВодоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок(ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

ГАЗ-66,Мулососна машина

од.

2

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

15

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

1,8

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

3

4

Чистка самопливних колекторів

км.

1,6

Дільниця очисних споруд:

- ремонт фільтру мулової карти №10

- ревізія засувки Д=200мм на НССО

- ремонт вторинного відстійника №3

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

2

1

1

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,1

2

Чистка водопровідних колодязівта камер

шт.

8

3

вул. Гагарина,11 ремонт свердловини

шт.

1

4

вул. Центральна,67 ревізія запірної арматури

шт.

1

5

вул. Дніпровська,38; вул. Репіна,34; вул. Озерна,105 благоустрій територій після усуненняаварійних ситуацій

шт.

3

КНС:

1

КНС№1благоустрій території

шт.

1

2

КНС№5а монтаж каналізації

шт.

1

3

КНС«Т.Федорової» чисткаприймального відділення

шт.

1

4

КНС «Паркова» монтаж автоматики

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- ревізія хлорної лінії

- ревізія підвищувального насосу

-обслуговуваннянасосу №5

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 02.04.2018р. (за тиждень - з 26.03.2018р. по 02.04.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

82576,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

74318,00

1

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

2

  • вул.Дніпровська,243 ЗОШ№12 (Д=100мм,
  • вул. Дніпровська,38 (Д=250 мм,хомут)

2 хомути)

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

Усунуто аварій на мережах водовідведення

шт.

0

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

56

5

ТехобслуговуванняВНС

од.

2

6

ТехобслуговуванняКНС

од.

21

7

ТехобслуговуванняПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальнихнасосів (на об\'єктахВодоканала та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок(ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:

ГАЗ-66, КО -512

од.

2

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

22

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

2,4

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

5

4

Чистка самопливних колекторів

км.

2,1

Дільниця очисних споруд:

- ремонт бункерів для піску

- ремонт трубопроводу подачі сирого осаду

- ремонт насосу Д-7

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

2

1

1

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,8

2

Чистка водопровідних колодязівта камер

шт.

11

3

вул. Промислова,11 ремонт пожежного гідранту

шт.

1

4

вул. Будівельна,10 ремонт свердловини

шт.

1

5

ЗОШ №12благоустрій території після усуненняаварійної ситуації

шт.

1

КНС:

1

КНС№4а ремонт зворотнього клапану

шт.

1

2

КНС№3(ПХЗ) ремонт проводки

шт.

1

3

КНС№7 встановлення засувки Д=150мм

шт.

1

4

КНС«Паркова» чистка насосу

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- ревізія хлорної лінії

- ревізія підвищувального насосу

- обслуговуваннявнутримайданчикових колодязів

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 26.03.2018р. (за тиждень - з 19.03.2018р. по 26.03.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

82819,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

74537,00

3

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

4

1. вул. Дніпровська,579 (Д=200мм, хомут)

2. вул. Пролетарська,157

без відключення від послуг водопостачання

без відключення від послуг водопостачання

Усунуто аварій на мережах водовідведення
-військова частина «ПХЗ» (3шт.) Д=300мм

шт.

2

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

56

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об'єктах Водоканалу та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:
ГАЗ-53 ,ГАЗ-66, КО-512

од.

3

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

24

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

2,2

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

4

4

Чистка самопливних колекторів

км.

2,3

Дільниця очисних споруд:

- чистка зворотних клапанів на НССО

- ревізія дренажного насосу КНС№2

- благоустрій мулових карт

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

4

1

4

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,2

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

13

3

вул. Західнодонбаська,14 ремонт свердловини

шт.

1

4

вул. Іскрівська,6 заміна засувки (Д=80мм)

м.

1

КНС:

1

ККНС №5а монтаж вх. засувки Д=200мм

шт.

1

2

КНС №3 підключення насосів по постійній схемі

шт.

1

3

КНС№31 обстеження вхідних колекторів

шт.

1

4

КНС №1а сборка насосу

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1
2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- ч- ревізія хлорної лінії

- тех. обслуговування насосу №6

- обслуговування системи вентиляції хлораторної

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 19.03.2018р. (за тиждень - з 12.03.2018р. по 19.03.2018р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

87499,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

78749,00

3

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

4

1. вул. Паркова,1 (Д=100мм, хомут)

2. вул. Озерна,105 (Д=150мм, синя муфта)

3. вул. Полтавська,104

4. вул. Підгірна,32а (Д=50мм, 2 хомути)

відключення від послуг водопостачання житлових будинків сел. «Ливмаш» , з 1200-1330 14.03.2018р.

відключення від послуг водопостачання житлових будинків приватного сектора по вул. Озерна, ДК№2, ЗОШ№9 , з 0945-1410 15.03.2018р.

відключення від послуг водопостачання житлового будинку по вул. Полтавська,104, з 0930-1330 15.03.2018р.

без відключення від послуг водопостачання

Усунуто аварій на мережах водовідведення
-військова частина «ПХЗ» (3шт.) Д=300мм

шт.

2

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

74

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об\'єктах Водоканалу та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів:
ГАЗ-53 ,ГАЗ-66, КО-512

од.

3

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

6

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

2,9

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

4

4

Чистка самопливних колекторів

км.

2,1

Дільниця очисних споруд:

- ремонт вторинного відстійника №4

- ремонт шиберу 2-го аеротенку

- ремонт перекриття збірної камери

- чистка мулових карт

- чистка та вивіз піску з бункерів

- чистка механічної решітки

шт.

шт.

м2.

шт.

шт.

шт.

1

1

8

9

1

2

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,3

2

Чистка водопровідних колодязів та камер

шт.

4

3

сел. «РТС» ремонт свердловини

шт.

1

4

вул. Паркова,1 заміна вводу холодного водопостачання (Д=50мм)

м.

20

КНС:

1

КНС №4а монтаж дренажного насосу

шт.

1

2

КНС «Ливмаш» регулювання автоматики

шт.

1

3

КНС №4 ревізія засувки в приймальному відділенні

шт.

1

4

КНС №1а токарні роботи

шт.

1

5

ТО електрообладнання

шт.

4

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- чистка фільтрів та інжекторів хлораторів

- чистка котла

- обслуговування системи вентиляції хлораторної

ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання

Звіт про роботу КП «Павлоградводоканал»
станом на 07.08.2017р. (за тиждень - з 31.07.2017р. по 07.08.2017р.)

№ з/п

Виконані роботи

Од. вим.

Кількість

1

Подано води на місто

куб.м.

90615,00

2

Прийнято стоків на очисні споруди

куб.м.

81553,5

3

Усунуто аварій на мережах водопостачання:

шт.

7

1. сел. Коноплепром (Д=50мм, )


2. вул. Дніпровська,123 (Д=100мм, ревізія засувки)


3. вул. Сметаніна (Д=600мм, )


4. вул. Дніпровська,16 (Д=50мм)


5. вул. Дніпровська,340/9


6. водовод на сел. «ПХЗ» р-н другого переїзду


7. вул. Центральна,63-67 (Д=76мм, хомут)


без відключення водопостачання

відключення від послуг водопостачання мрн. «Міськвітка» з 1020- 1200 04.08.2017р.

відключення від послуг водопостачання м. Павлоград з 2340- 0120 04.08.2017р.

відключення від послуг водопостачання житлового будинку по вул. Дніпровська,16 з 1000- 1100 05.08.2017р.

відключення від послуг водопостачання мрн. «РТС»» з 1455- 1525 06.08.2017р.

відключення від послуг водопостачання завод «ПХЗ» з 930 06.08.2017р.

відключення від послуг водопостачання житлових будинків по вул. Центральна,63,65,67 з 1150- 1230 06.08.2017р

4

Усунуто заторів на мережах каналізації

шт.

83

5

Техобслуговування ВНС

од.

2

6

Техобслуговування КНС

од.

21

7

Техобслуговування ПНС

од.

4

8

Техобслуговування підвищувальних насосів (на об\'єктах Водоканалу та КП «ПТЕ»)

од.

9

9

Обслуговування водорозбірних колонок (ВК)

шт.

19

10

Техобслуговування свердловин для нецентралізованого питного водопостачання

шт.

14

Транспортна дільниця:

1

Ремонт автотранспорту та механізмів: Т-40, АТЄК, Газель

од.

4

Дільниця каналізації:

1

Чистка колодязів на мережах централізованого водовідведення

шт.

29

2

Огляд і обстеження технічного стану проблемних (аварійних) напірних колекторів

км.

2,4

3

Ремонт каналізаційних колодязів

шт.

4

4

Перекриття кришками люків каналізаційних колодязів на ЗОШ та ДНЗ

шт.

15

Дільниця очисних споруд:

- ремонт засувки мулоущільнювача №2

- ревізія насосу Д- 4 на НССО

- ремонт дренажного насосу на НС-2

- чистка та вивіз піску з бункерів

- монтаж камери на напірному колекторі

- ремонт шиберу розподільчої чаші

- ремонт механічної решітки

- чистка мулових карт

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

шт.

1

1

1

2

1

1

1

1

Дільниця водопроводу:

1

Огляд і обстеження технічного стану водоводів міста на предмет виявлення витоків води

км.

2,7

2

Чистка водопровідних колодязів

шт.

5

3

Заміна крану, переврізка вул. Підгірна,32

шт.

1

4

Ремонт засувки Д=100мм вул. Дніпровська,123

шт.

1

5

Ремонт ПГ

шт.

3

6

Благоустрій території після виконання земляних робіт по вул. Центральна,65, вул. Західнодонбаська, 14, Заводська,26,

КНС:

1

КНС №5 – ревізія насосу, монтаж електроопалення

шт.

1

2

КНС № 7 – ремонт насосу №2, регулювання рівнів

шт.

1

3

КНС «Промислова» - ревізія насосу

шт.

1

4

ТО електрообладнання

шт.

4

5

Покіс території біля КНС

ВНС:

1

2

ВНС 2-го підйому майданчика № 4:

- монтаж системи електроопалення

- техобслуговування насосу №2,№3

- чистка хлорних фільтрів

- ревізія системи зрошення

- покіс території.


ВНС «Північна»:

- техобслуговування насосного обладнання


Проводиться підготовка підприємства КП«Павлоградводоканал» до опалювального періоду 2017-2018р.