Новини

Назад

22.07.2021 12:35:00

терміново сплатіть за послуги водопостачання


КП «Павлоградводоканал» звертається до абонентів з проханням терміново сплатити поточні рахунки за послуги водопостачання, водовідведення та при наявності – борги перед підприємством за попередні періоди.

Просимо кожного мешканця відповідально віднестися до своєчасної оплати за отримані послуги, адже від цього залежить стабільне та безперебійне надання послуг підприємством.

Абоненти, які не сплачують за спожиті послуги автоматично потрапляють до переліку боржників, стосовно яких підприємство звернеться в найближчий час з відповідним позовом до суду про стягнення заборгованості . Після винесення рішення боржники, крім заборгованості, повинні будуть сплатити судовий збір в сумі 1600 грн. Крім того, після отримання відповідного рішення суду КП «Павлоградводоканал» звертається до Державної виконавчої служби про примусове виконання рішення суду шляхом накладення стягнення, арештів, вилучення майна, стягнення частини заробітної плати, пенсії чи інших доходів зі сплатою (додатково крім сплати заборгованості) виконавчого збору.

Також у місті працює колекторська служба по стягненню заборгованості за послуги водопостачання.