Новини

Назад

12.05.2021 10:25:00

Щодо погашення заборгованності


Платіжна дисципліна населення за отриманні послуги з водопостачання зобов’язує індивідуальних споживачів оплачувати послуги у строки, встановленими відповідними договорами.

Стягнення в судовому порядку проходить за спрощеною процедурою, а саме шляхом видачі судового наказу, який направляється до відділу ДВС для примусового стягнення боргу.

А вже невиконання боржником вимог судового наказу може призвести до накладання арешту на рухоме/нерухоме майно боржника з наступною їх реалізацією, заробітну плату та інші грошові кошти, що перебувають в банківських установах, обмежити боржника у праві виїзду за межі України, а також понесення боржником додаткових витрат зі сплати виконавчого збору у розмірі 10% від суми заборгованості і витрат на вчинення примусових заходів – відповідно до норм Закону України «Про виконавче провадження».

Звертаємо увагу, що щоденно ведеться робота по відключенню від послуг водопостачання абонентів, які мають борг за послуги підприємства відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

В цих напрямках, робота продовжується та буде посилена.

КП «Павлоградводоканал» звертається до всіх злісних неплатників - невідкладно погасити заборгованість аби справа не дійшла до суду, арешту майна, відключення від водопостачання.