Новини

Назад

12.02.2021 20:05:00

Про спростування недостовірної інформації, яка поширена через мережу Інтернет.


Розповсюджені серії матеріалів, щодо систематичного викиду неочищених стоків в річку Самара очисними спорудами м. Павлограда та бездіяльності керівництва КП «Павлоградводоканал» є необгрунтовані та неправдиві.

Очисні споруди м. Павлограда експлуатуються більше 40 років, тому потребують реконструкції. А завдяки наполяганням директора КП «Павлоградводоканал» за сприянням місцевої влади у 2005-2007 роках ТОВ «Дніпрокомунпроект» було розроблено проект реконструкції каналізаційних очисних споруд.

У зв’язку з дороговартісністю реконструкції реалізація цього проекту потребувала залучення коштів обласного бюджету. Відтак протягом 2008-2010 років проводились перемовини, щодо передбачення фінансування. І нарешті в 2011 році розпочато його реалізацію. Замовником і розпорядником бюджетних коштів є Департамент житлово-комунального господарства та будівництва обласної державної адміністрації, тому проектно-кошторисна та інша супутня документація є їх власністю.

Реконструкція проводилась частинами в 2011, 2013, 2016, 2018 роках в рамках передбаченого фінансування і наразі складає близько 40% від затвердженого проекту. Під час реконструкції каналізаційних очисних споруд, частина об’єктів, яка входила до реконструкції – не завершена та не працює на сьогоднішній день.

Починаючи з середини 2018 року по сьогоднішній день, у зв’язку з відсутністю фінансування роботи по реконструкції припинено. Та підприємство не сиділо склавши руки. Відтак було замінено повітродувку та фільтросні труби на суму 2,3млн.грн, для покращення біологічної очистки стічних вод і економії електроенергії.

На сьогоднішній день все обладнання очисних споруд, яке знаходиться в робочому стані, працює на повну потужність.

Також у 2020 році для вирішення питання покращення якості очистки стічних вод на каналізаційних очисних спорудах в період реконструкції було залучено ТОВ «Харківський водоканалпроект», який дав технічні рекомендації та встановив оціночну вартість завершення реконструкції в сумі 20млн.грн.

Для завершення реконструкції необхідно винайти та виділити кошти, про що були неодноразові звернення як від директора КП «Павлоградводоканал» так і від керівництва міста до Дніпропетровської обласної державної адміністрації, народного депутата України Романа Каптєлова та депутатів обласної ради. Наразі питання фінансування так і не вирішене.

Отже проблема очищення стічних вод є проблемою державного рівня, що потребує підтримки держави у вигляді фінансування загальнодержавних програм.

І взагалі складається таке враження, що посада керівника КП «Павлоградводоканал» має «ОСОБЛИВУ ЗАЦІКАВЛЕНІСТЬ» у деяких осіб.

Годі поливати брудом керівника підприємства і знецінювати роботу всього колективу. Ваші дії та необгрунтовані висловлювання обурюють колектив та призводять до соціальної напруги працівників.

Почніть нарешті поважати нашу нелегку працю, і давайте вже приймати участь у вирішенні найважливіших питань розвитку підприємства, а не висвітлювати інформацію з поливанням бруду та вводити в оману населення. Тільки справжні справи вирішують проблеми, викликані часом, а не балачки.


Реєстр звернень