Новини

Назад

12.02.2021 19:30:00

Про спростування недостовірної інформації, яка поширена через мережу Інтернет.


Розповсюджений в мережі Інтернет Facebook та Telegram інформаційний матеріал від автора Юлії Карч «Інформатор» стосовно директора КП «Павлоградводоканал» Олександра Степановича Карпеця, є НЕПРАВДИВИМ та таким що містить інформацію, яка ґрунтується на перекручених обставинах з метою маніпулювання уявленням суспільства і вводить в оману громадськість, а тому підлягає спростуванню.

Щодо неефективної господарської та економічної діяльності заявляємо, що директор КП «Павлоградводоканал» Карпець Олександр Степанович закінчив Український інститут інженерів водного господарства – по спеціальності інженер гідротехнік. Роботі у водному господарстві він присвятив 26 років життя (працював в Управлінні зрошувальних систем та КП «Павлоградводоканал») та є професіоналом в галузі водопостачання.

Коли Карпець О. С. очолив Водоканал у 2002р., підприємство мало борги з невиплати заробітної плати за чотири місяці, відповідно й борги перед Пенсійним фондом та по перерахуванню податку на доходи фізичних осіб. Крім того були борги по всіх податках та зборах, за придбані товари, роботи, послуги. Проте ситуація покращувалась і всі проблеми з погашення боргів були закриті. Штат працівників оптимізовано та повністю укомплектовано. Проводиться безперебійна подача води.

Крім того постійно проводяться заходи з енергозбереження, які призвели до зниження споживання електроенергії більш ніж вдвічі. Встановлено підвищувальні насоси на багатоповерхові будинки тощо, що дало змогу знизити споживання покупної води. Так КП «Павлоградводоканал» є одним з найкращих по Україні в галузі водопостачання, в тому числі по застосуванню енергозберігаючих технологій.

Щодо потрапляння особи Олександра Степановича до корупційного реєстру роз’яснюємо, що стаття 172-6 КУпАП говорить про те, що штраф було накладено за несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (необхідно було подати проміжну декларацію), а не про якісь корупційні дії. У поданій своєчасно декларації за рік – все майно та доходи було задекларовано, а штраф накладено вже після декларування.

Автором викладено інформацію щодо «розгляду в апеляційній інстанції справи по ст. 367ККУ Службова недбалість, а у відповідь поданий позов про захист честі та гідності». Слід зазначити, що це абсолютно різні справи (одна кримінальна, друга цивільна) та не мають відношення одна до одної.

По кримінальній справі, яку відкрито за несвоєчасне виконання інвестиційної програми у 2014році (через брак коштів) - першою інстанцією винесено виправдальний вирок у зв’язку з відсутністю у діях Карпеця О. С. складу кримінального правопорушення.

Позов щодо захисту честі і гідності та ділової репутації було подано Олександром Степановичем на такі самі неправдиві висловлювання в соціальних мережах, які свідчать про створення негативної соціальної оцінки особи директора в очах та впливають на зниження цінності його особи.

Щодо особистого майна та доходів зазначаємо, що сім’я Олександра Степановича проживає в будинку 170,8м2, а отримане протягом останніх років майно – це спадщина.

Щодо тарифів, то з 2014р. тарифи затверджує Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, яка знаходиться у м. Київ. І ціна таких основних складових як покупна вода і електроенергія встановлюються також цим регулятором, а рівень заробітної плати встановлюється на державному рівні.

Отже твердження, щодо неефективного управлінця, який довів комунальне підприємство до стану катастрофи є НЕПРАВДИВИМ та ОБУРЛИВИМ! Конституцією України передбачено, що кожен зобов’язаний не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.