Новини

Назад

03.09.2020 15:09

Про спростування недостовірної інформації, яка поширена через мережу Інтернет.


02 вересня 2020 року в мережі інтернет Facebook на веб-сторінці Слуга народу – Каптєлов Роман – округ 36 та на особистій сторінці Каптєлова Романа, який є автором опублікованого інформаційного матеріалу стосовно проведення прокуратурою Дніпропетровської області ряду обшуків в приміщеннях управлінь Павлоградської міської ради та комунальних підприємств. В другому абзаці тексту зазначено те, що викрито злочинну схему розкрадання бюджетних коштів службовими особами «Павлоградводоканал».

Інформація, яка була розповсюджена автором – Каптєловим Романом щодо КП «Павлоградводоканал» не відповідає дійсності, є недостовірною, не підкріпленою жодним доказом та такою, що порочить ділову репутацію комунального підприємства, вводить в оману громадськість, а тому підлягає спростуванню.

Згідно ст. 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Як роз’яснено в п. 1 постанови Пленуму Верховного суду України від 27.02.2009 № 1 «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» (надалі – Постанова №1) праву на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань відповідає обов'язок не поширювати про особу недостовірну інформацію та таку, що ганьбить її гідність, честь чи ділову репутацію.