Новини

Назад

28.08.2020 11:08

Повірка засобів обліку води


КП «Павлоградводоканал» повідомляє про необхідність своєчасної повірки засобів обліку води згідно Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Інформацію щодо термінів та порядку державної повірки Ви можете отримати за телефоном 099-706-30-58 (технічний відділ КП «Павлоградводоканал»), тел.0800405300 (call-центр), в акті опломбування лічильника, на сайті КП «Павлоградводоканал» vodokanal-pvk.org в особистому кабінеті ,в рахунках- повідомленнях на сплату комунальних послуг.

Відповідно до законодавчих актів, повірка засобів обліку холодної води повинна проводитись у тридцятиденний термін. КП «Павлоградводоканал» надає послуги щодо повірки приладу обліку води повірочною установкою без демонтажу, на місці експлуатації. Вартість такої послуги 300,30грн. одного лічильника, 468,90грн. двох лічильників.

У випадку несвоєчасного проведення повірки або перевищення вказаного терміну, нарахування за послуги централізованого водопостачання та водовідведення буде проводитись за розрахунковими витратами (нормами).

Також КП «Павлоградводоканал» повідомляє , що підприємство не встановлює фільтри води в помешканнях абонентів.