Новини

Назад

15.07.2020 08:07

Про посилення роботи КП «Павлоградводоканал» з органами Державної виконавчої служби.


Для активізації роботи по стягненню заборгованості за надані послуги водопостачання та водовідведення були залучені спеціалісти підприємства до сумісних виїздів за місцем знаходження боржників з державними виконавцями для опису майна юридичних та фізичних осіб, для проведення спільних перевірок встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності.

Невиконання боржником вимог судового наказу може призвести (ст.48 Закону України «Про виконавче провадження») до арешту коштів, а також рухомого та нерухомого майна боржника з наступною їх реалізацією.

Так, за результатами роботи здійснення спільних виїздів за місцезнаходженням боржників, згідно затверджених спільних заходів, було накладено арешт на легковий автомобіль боржника, який перебуває на відповідальному збережені у підприємства та ведеться оформлення пакету документів для подальшої реалізації авто через торги.

Звертаємо увагу, що щоденно ведеться робота по відключенню від послуг водопостачання абонентів, які мають борг за послуги підприємства відповідно до норм Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

Аби цього не сталося, потрібно сплатити заборгованість до того, як справа дійшла до примусового виконання чи відключення від послуги. Якщо можливості швидко оплатити борг немає, то можна укласти договір про реструктуризацію та виплачувати заборгованість частинами.