Новини

Назад

15.03.2020 07:03

Шановні колеги!


У цей весняний день керівництво Комунального підприємства “Павлоградводоканал” вітає всіх, хто обрав складну, але таку необхідну справу – забезпечувати комфорт та затишок в домівках, чистоту та порядок на вулицях міст.

Результатами праці цих людей ми користуємося щодня: споживаємо воду, гріємося у теплих будинках, вмикаємо світло, ходимо чистими вулицями.

Працівники сфери житлово-комунального господарства вже звикли, що їхня робота у більшості випадків сприймається за належне. А от коли блага цивілізації раптом зникають, усі одразу ж відчувають дискомфорт. Ми не згадуємо про комунальників, якщо вони добре виконують свою роботу. Але ж саме за це і повинні дякувати їм щодня.

Сьогодні ми висловлюємо повагу та вдячність усім цим людям і вітаємо з професійним святом. Більшість з них у цей день не будуть святкувати, а продовжать забезпечувати комфорт у наших будинках, піклуватись про те, щоб цілодобово була холодна вода та працювала каналізація.

Шановні колеги! Передусім бажаємо, щоб нашу роботу завжди цінували та поважали! Міцного здоров`я, сил, терпіння та успіхів!