Новини

Назад

04.12.2018 17:12

Про посилення роботи КП «Павлоградводоканал» з органами Державної виконавчої служби.


В листопаді 2018 року проведена спільна нарада підприємства з виконавчою службою, за участю керівників. За результатами наради ухвалено рішення щодо вжиття невідкладних заходів по стягненню заборгованості за матеріалами виконавчих проваджень.

Для активізації роботи по стягненню заборгованості за надані послуги водопостачання та водовідведення були залучені спеціалісти підприємства до сумісних виїздів за місцем знаходження боржників з державними виконавцями для опису майна юридичних та фізичних осіб, для проведення спільних перевірок встановлення факту ведення фінансово-господарської діяльності.

Невиконання боржником вимог судового наказу може призвести (ст.48 Закону України «Про виконавче провадження») до арешту коштів, а також рухомого та нерухомого майна боржника з наступною їх реалізацією.

Так, за результатами роботи здійснення спільних виїздів за місцезнаходженням боржників, згідно затверджених спільних заходів, було здійснено 92 сумісних виїздів на загальну суму 729,1 тис.грн. Винесено вісім постанов про арешт майна боржника, а саме накладено арешт на майно, що належить боржнику – нерухоме майно(квартира), які вручені боржникам під підпис.

Робота в цьому напрямку буде подовжена на предмет своєчасності та повноти вжиття заходів направлених на стягнення заборгованості.

Звертаємо увагу, що також була відновлена робота по відключенню від послуг абонентів, які мають борг за послуги підприємства.

Аби цього не сталося, потрібно сплатити заборгованість до того, як справа дійшла до примусового виконання чи відключення від послуги. Якщо можливості швидко оплатити борг немає, то можна укласти договір про реструктуризацію та виплачувати заборгованість частинами.